Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převedené video

Používám AVI DivX to DVD SVCD VCD Converter 1.0.2 a když jsem teď převedl film do DVD formátu z avi (732mb),tak výsledné soubory zabírají něco přes 5 gb..vypadá to takto: http://s1.imgupload.cz/img/148073/zZGNw/Bez-n-zvu. jpg 1. soubor má 2.62 gb, 2. má 2.43 a 3. má 141 mb..
když spustím ten druhý,tak je tam jen asi 43 min,zatímco na tom 1. je celý film..stačí když vypálím ten 1.+3. soubor?Dík

stačí. ale není to formát dvd video, jen mpeg video - ujisti se, že ti to dvd přehrávač přehraje (vysmahnout na dvd rw a vyzkoušet). pokud žádáš dvd video použij DVD Flick.