Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mikrofon u nb, drive sel

ahoj, mam nb asus n60dp. rozbil se mi mikrofon zkousel sem mluvit pres icq, teamspeak a nic nikdo me neslysi. drive sel bez problemu. nefunguje ani ve staveny mikrofon v nb (ktry sem stejne nepouzival protoze kdyz sem mluvil tak muj hlas na druhe strane byl hrozne hluboky) ani mikrofon ktery pripojim. diky za rady. dystak se ptejte, nevim co vic napsat. diky

Ale ano, rozumiem. Máš problém s hrubým hlasom. Kůzlátka ťa nechcú ...

Kůzlátka, milovaná děťátka, otevřete vrátka. ....Kůzlátka se radila..., a se shodla, Ty jsi zlý VLK. ...máš hluboký hlas .......Vlk běžel, běžel ke kováři..... Kováři, kováři ukovej mi hlas, tenký...,“