Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externi HDD

Zdar mam takovy problem koupil jsem si externi HDD 320gb.Uložil jsem na něj data zhruba velikosti 10gb a když chci uložit dalši tak mi to piše že na disku neni dost mista nevite někdo čim to je? Dik

externi je fat 32,zakladni v kompu je ntfs SP3.

matesi, teď nevím jestli je to přesně ono (teoreticky by nemělo být), ale co překonvertovat disk na NTFS?
Co si rozmyslet:
disk se "překonvertuje" zpět pouze formátem
všude kam to připojíš, musí umět pracovat s NTFS
Co je výhoda:
léty prověřeno
stabilní a spolehlivý
možno kopírovat soubory větší jak 4 giga

Jak překonvertovat:
start
spustit
cmd
tam zkopírovat toto-

convert D: /fs:ntfs

kde "D:" je písmeno jednotky, o data na disku se nemusíš bát- zachová je. V průběhu se tě zeptá na název disku - napiš mu tam jak se disk jmenuje (průzkumník- disk- jmenovka)