Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No installed service named "Apache 2"

zdravim,
chtel bych prostrednictvim poradny pozadat o pomoc. snazim se nainstalovat apache http server 2.0.54, ale po instalaci se mi ukaze tato chyba:No installed service named "Apache 2". apache 2 opravdu neni v nainstalovanych sluzbach, server tudiz nefunguje.
jakym zpusobem je tento problem mozno vyresit?
diky predem za pripadne reakce.

skus teda service zaregistrovat rucne pomocou prikazu

sc create service_name

takto nejako by to malo vyzerat:

sc create Apache2 binPath= "\"C:\Program Files\Apache Group\Apache2\bin\Apache.exe\" -k runservice" start= auto

//edit: keby si to nejako dobabral, tak service mozes mazat

sc delete service_name

v nasom pripade

sc delete Apache2

samozrejme ty mozes mat cestu "C:\Program Files\Apache Group\Apache2\bin\Apache.exe" inu.