Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extrahování trvá příliš dlouho, vypalování taky

Zdravím, věřte nebo ne z ničeho nic :-D teda, alespoň si nejsem ničeho vědom mi na počítači začalo extrahování trvat strašně dlouho. To co jsem dřív rozbaloval 2 minuty to teď trvá 10 minut. To samé s vypalováním, normálně trvalo dvdčko vypálit myslím kolem 15 minut a teď je to HODINA A PůL! Jinak nic jiného jsem nezpozoroval že by trvalo déle než obvykle. Nevíte čím by to mohlo být? Win 7 ultimate, antivir avast, prohledal jsem počítač spybotem SaD něco našel tak jsem to smázl ale žádné zlepšení. Máte nějaký nápad čím by to mohlo být?

Nainstaluj Win uplne nanovo vcetne formatovania (az budes mat zalohovane vsetky data). A potom naisntalit spravne ovladace k zakl.doske.
A hlavne tam potom skus nedat ziaden avast ani nic podobne, taky antivir vie spomalit PC aj na 10%

P.S. po cistej instalacii NEstrkat do PC ziadne USB sticky, aby si to hned nezaviril autorunom.

Jak píšu, teď jsem to dodělal, jelikož jsem instaloval win 7 ultimate tak si ovladače instaloval sám. Nemám tu žádný antivir, žádný usb stick jsem tu ještě nestrkal, pustil jsem superantispyware a ten nic nenašel. Takže si myslím že viry za to nemůžou. Taky jsem zkusil stáhnout jiou verzi winraru, nic nepomohlo, nemůže to být HW chyba?

Skontroluj v BIOSe alebo everestom ze jake mas frekvencie FSB resp. HT, CPU, RAM...
Ano moze to byt aj chyba napr. disku alebo kabel k disku apod.

tak si ovladače instaloval sám

tomu fakt veris ze Win si je schopny instalovat sam spravne ovladace? O to uz sa MS snazi 20rokov, od Win98, a nikdy to spravne ovladace nenaslo, a nenajde to ani nikdy v buducnosti ptz produkty MS budu vzdy rovnake sracky snaziace sa o nemozne.
Ovladace mas instalovat ty a spravne.

Zkusil jsem extarahovat na jiný hdd, externí, a pořád to jede stejně pomalu. Kde bych to v tom everestu měl najít ty frekvence? Ty ovladače bych možná vynechal ze hry, protože si myslím že by při každé instalaci dával win jiné, ono to extrahovalo v klidu, do té doby než se něco stalo a já vůbec bohužel nemám páru co by to mohlo být.

No napr. si v MS aktualizovali nejaku ich automaticku databazu ovladacov, a dali tam nejake super nove ovladace nahovno. Ak si to teda tahal z internetu tie ovladace (ja neviem co si tam robil).

Externy disk (USB) ide pomalu to je snad normalne, hlavne u viac suborov cez USB mas kludne aj 10x spomalenie. Skusil by som iny disk pripojit interne, inym kablom, a extrahovat z druheho disku na druhy disk, nech tam neni do toho nijak zainteresovany ten prvy disk.

A skontrolovat si ze ci ten skvely Windows vobec nainstaloval nejake ovladace pre chipset, napr. v spravci zariadeni. Skontrolovat tam aj aktualny prenosovy mod u ATA (ze neni nikde mod PIO)

Frekvencie su v evereste napr. u info o doske, atd. Kde asi.