Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záchrana dat z HDD

Dobrý den,
jednou mi při kopírování dat s jednoho harddisku na druhý samovolně "zmizel" HDD. Problém byl pravděpodobně ve špatném IDE kabelu. Bohužel mi kopírovanou složku rozkouskoval na různé-dlouhonázvé nesmyslné soubory, které nelze otevřít. Poté jsem kabel vyměnil, udělal kontrolu disku - napsalo mi to, že existují na clusterech překřížení souborů a kontrola trvala asi 4 hodiny. Bohužel bez výsledku. Můžete mi prosím poradit, jak bych mohl data získat zpět? Pokud to teda jde.
Děkuji...

Jestli jsi kopíroval jsou data na druhém disku, ne ? Pokud jsi to přesouval měli by být na původním disku a měli by jít obnovit. Na cílovém disku se lze taky o obnovu pokusit, možná jsou data zapsané a je rozdrbaný jen záznam o jejich jméně. Pak bys dostal soubory ale bez původních jejich jmen file001, file002.
R-studio,Getdataback-oba sw placený ale na trial dokážou ukázat co dokážou obnovit. Plus kupa dalšího sw.

Akorát když jsi napsal

jednou mi při kopírování dat

tak to mohlo být minulej rok v listopadu a data můžou být dávno přepsaná.