Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Značky - recenze

Ahoj, neznate nahodou nejake stranky, ktere se zabyvaji recenzemi napriklad na urcite vyrobky PC, mp3 a dalsi ? a nebo primo na znacky ??

A co sa z takej recenzie chcete dozvediet. Na youtube vam garantujem, ze najdete nespocetne mnozstvo recenzii, kde vam ich okomentuju, porovnaju, predvedu.

Konkretnymi znackami sa zaoberaju konkretni vyrobcovia (vid. recenzie fotakov Nikon na vlastnych strankach atd) ale koho zaujimaju ich marketingove zvasty, ze ano.

Takisto na zive.cz najdete recenzie vsetkych mainstremovych mp3 prehravacov. Staci hladat.

zive.cz pouzivam, ale tam to neni, a kdyz jsem zadal do youtube.com presne nazev vyrobku, tak mi to nenaslo nic, ale me zajimaji bud primo recenze na urcity vyrobek a hlavne na tu znacku a jestli je to hodne poruchovy a taky treba problemy s reklamaci..

No vidite, ze to ide. :-)

Bohuzial nepisete cenovy strop. Podobnym vyberom som presiel pred 2 rokmi, ked som hladal spolahlivy, zvukovo dobry mp3 prehravac. Spomenute znacky som ani neuvazoval, nemaju povest spolahlivych zariadeni. Moj vyber padol na jeden z najlepsich cenovo dostupnych znaciek COWON iAudio, ktory vyraba trvacne, kvalitne a pocuvatelne mp3 prehravace z korei.

Kamarat sa dal zlakat na emgeton a odislo mu ovladanie. Napriek tomu, ze nan cital na nete chvalu. Takze kazdy nazor treba brat s rezervou. Svoje iAudio mam 2 roky, prakticky kazdy den so mnou (uz som vystriedal 3-4 pary sluchadiel, opotrebovali sa) a ziadne znamky poruchy, opotrebenia, osuchania, nic. Je to spolahlivy spolocnik. Ide konkretne o COWON iAudio F2.

Po reklamovani a vrateni penazi si kamarat tiez kupil COWON iAudio 7 a je naprosto spokojny uz asi rok.

Ak chcete viac main-stremove a mozno aj lacnejsie, tak sa pozrite po Creative-och. Predaju toho hodne, zrejme uz maju drobne chybky vychytane rokmi predaja.

Cowon je nadstandardne dobra znacka. Na zaklade ohlasov zo sveta a na zaklade dvojitej dobrej skusenosti. iRiver povazujem za taku znacku-neznacku. Malu lacne mp3 prehravace, casto napodobneniny iPod-ov, roznych Sony Walkmanov a podobne. Ovladanie a vyhotovenie sa nezda byt 2x presvedcive (mal som ich niekolko v ruke v roznych elektroshopoch). Proste je to ina liga ako cowon ako cenovo tak aj kvalitativne.