Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno externi harddisk

ahoj koupil sem externi pevnej disk verbatim 320gb a mam ho pripojenej k pc porad jen malokdy ho nekam nesu a mam ho tedy zapojen nabehne auto. spusteni ok a kdyz potom pc vypnu a rano zapnu tak je disk stale pripojen ale neni zaply tak ho musim odpojit a znova zapojit aby mi nabehl jak to?

Ak je cez USB tak este si skus pod Win v spravcovi zariadeni u USB root hubov, v pravy klik vlastnosti vypnut powermanagement USB.
Prip mozes skusit v BIOSe zapnut USB legacy support, mozno to ovplyvni ten disk. Ked nic tak mas smolu, ten disk sa tak sprava ptz asi to jeho vyrobca tak chcel.