Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno windows - stal jsem se obětí softwarové kriminality

muže mi někdo poradit,od kamaráda mám nově nahraný windows xp,vše funguje jak má,ale ted mi na počítači naskočilo že jsem se stal obětí softwarové kriminality,že prý muj windows nesplnuje podmínky ověření pravosti,jen se chci zeptat jestli se toho mužu nějak zbavit,nebo co s tím dělat.
Změna předmětu, původně: windows (karel)

Jestli máš email mohu ti poslat soubor.Je to editor registru,který při spuštění vypne to blbe okenko s tou kriminalitou a tvuj pocitac se bude chovat normalne.Je ale zapotrebi ho spustit pokazde kdyz zapnes nebo resetujes PC.