Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem komprimace souboru do RARu

ahoj, potreboval bych poradit s komprimaci souboru...mam napríklad obrázek ktery potrebuji stahnou do mensi velikosti(prez rar)..obrazek ma 3,17MB a kdyz jej zkomprimuji tak ma RAR stale stejnou velikost..proc to tak je? dekuju

jasne.. pro nic zanic se ten obrazek nezmensi.. Nevim na co to potrebuje ale Ja jako laik rozdil nepoznam..
Osobne tohle vyuzivam v praci..je to veli rychle a kdyz potrebuju Poslat email ktery nemuze byt vetsi nez 10MB a potrebuju do nej vlozit Hodne fotek co maji cca3MB tak tohle hodne pomuze.. Totalni banalita..