Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekompatabilní DVD

Zdravím,
mám problém s vypálením DVD. V počítači mám soubory, které by měly tvořit strukturu DVD viz. obrázek.
Po vypálení na DVD a zpuštění v počítači (jako DVD, např. v programu Windows Media Center) film bez problému běží. Ale při vložení do DVD přehrávače hlásí nekompatabilní disk. Vyzkoušel jsem i na kvalitním novém přehrávači. Nemáte někdo nápad v čem by mohl být problém?
Předem děkuji za případné odpovědi.

Ale při vložení do DVD přehrávače hlásí nekompatabilní disk

Tak buď je to nekorektně vypálený, nebo struktura dvd není správná (třeba je nestandardní video, nebo ifo).

První možnost bych zkusil vypálit v ImgBurn - stačí tam naházet adresáře video a audio ts, ImgBurn už si to sám zdetekuje a nastaví na DVD Video (můžeš překontrolovat v záložce napravo). http://www.afterdawn.com/guides/archive/burn_dvd_f older_imgburn.cfm návod na ruční nastavení, ale nastaví si to stejně sám.

Druhá možnost je provést reauthor (znova převést)DVD Flickem, popřípadě se kouknout IfoEditem po struktuře dvd videa jestli je korektní - to není ale triviální operace. v dvd flicku se dá nastavit "nezpracování" video streamu a reauthor provede pouze na struktuře.