Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Box na SATA 2.5" HDD (160gb)

Zdravim poradnu,

mam v sufliku nepouzivany HDD, pre ktory by som chcel kupit nejaky externy box, aby na nieco bol. Samozrejme bez ext. napajania. Rozhranie USB, pripadne ak existuje na slovenskom trhu aj kombinacia s Firewire, bolo by fajn. Icybox ma OK reputaciu. Viete poradit konkretny typ?

Dakujem

Já si myslím že už je to co se týče elektroniky tak zmáknuté, že u 2,5palce není potřeba nějak extra vybírat.Vzal bych nějaký hezký kovový prodávaný rovnou s "koženým" obalem. U 3,5 by mě zajímalo trafo,hmotnost kabely a provedení.

eSata nemam, staci mi USB2.0. o rychlost mi az tak nejde, kedze len nechcem aby sa mi na ten disk prasilo. Obcas ho pouzijem na prenos filmu alebo tak. Keby bola kombinacia USB a Firewire, to by som sa potesil, len tych som vela nenasiel a niektore vyzeraju divne

disk mam SATA, pravdepodovne zvolim Icybox, co si hodil vyssie, ten sa mi pozdaval aj predtym..Firewire 800 ma ale vacsie prenosove rychlosti ako USB2.0, ci sa mylim? staci mi USB2, len pre zaujimavost:)

jj,k tomuto bol jeden kabel na prenos dat(do PC mal dva USB konektory,staci ale iba jeden) a dalej este jeden kabel(ext. zdroj), ktory sa ale tiez napaja cez USB...ale bohate staci jeden kabel a zapojit to iba do jedneho portu