Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s Edge, nefunguje mi NETTGAIN na Firefox?

Chcel by som vedieť ako by mi šiel program NETTGAIN od ORANGE pod Firefoxom. Totiž mám Orange internet (z finančných dôvodov sa zdal najlacnejší) a ten program NETTGAIN sa mi pozdáva celkom dobre, len problém je v tom, že mi funguje iba pod IE, nevie niekto túto záhadu vierišiť? Nepozná niekto podobný softwer ako je NETTGAIN ktorý by fungoval? Vďaka

Pre kompletnosť:

Vazeny zakaznik, od 9.12.2005 bude automaticke smerovanie cez akcelerator internetu, standardne vypnute s vynimkou uzivatelov, ktori maju na svojom pocitaci nainstalovaneho klienta NettGain. Vdaka vypnutiu akceleracie sa Vam odteraz nebude pri kazdom pripojeni na internet otvarat samostatne okno s poziadavkou na nastavenie stupna akceleracie. Ak mate zaujem vyuzivat tento nastroj aj nadalej, odporucame Vam nastavit si akceleraciu v menu Vasho internetoveho prehliadaca podla postupu, ktory najdete na stranke
http://www.orange.sk/images/static/edge/ako_usetrit .html

Tento e-mail bol generovany automaticky, preto Vas prosime aby ste na neho neodpovedali, nakolko ma iba informativny charakter.