Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zalohovaci system pre servery?

Ahojte, chcem kupit nejaky zalohovaci system pre servery. Jedna sa o 7 serverov, 5 z nich bezi na windows 2003, jeden na linuxe a jeden na Unixe. Samozrejme sa bude jednat o nejake komplexne hardwarove riesenie s potrebnym softwarom. Zalohovat chcem komplet vsetko, cely system aj s datami. Jednoducho nieco take, aby ked dojde k poruche systemu na serveri, aby z tej zalohy som to jednoducho dokazal obnovit. Je mi jasne, ze tomu bude odpovedat aj cena. Cize ak mate niekto skusenosti s podobnou zalezitostou, tak vopred dakujem za kazdu radu.

Tak co konkretne by ta zaujimalo, nejake info ti hodim na zaklade ktoreho by si mi bol schopny poradit...dik!..Ku kapacite, vsetky servery maju disky v mirrore s kapacitou 72 az 150 GB. Na tych serveroch so systemom w2003 bezi aj databazovy system SQL 2003...