Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 2323 classic - jak tam narvat vlastní MP3 soubory, nemám - li v compu bluetooth

Ahoj všichni,
tenhle můj dotaz bude asi jen pro vaše pobavení, neb zeptat se na větší hovadinu snad už nikdo nemůže.
Čili pořídil jsem si mobil Nokia 2323 classic a z návodu jsem vyrozumněl, že tam mohu mít i vlastní vyzvánění ve formátu MP3. Jenže problém je, že můj comp nemá bluetooth a telefon zas nemá připojení pomocí kabelu. Nedá se to prosím vás pěkně "nějak" vojebat?
Anebo jediné, co mi zbývá, je sehnat někoho, kdo má mobil s kabelem do compu a bluetooth, do něj to z compu nacpat a z něj pak přes bluetooth nacpat do mého??
Omlouvám se prosím vás za tu stupiditu a pokud bude někdo nápomocen radou, budu neskutečně vděčný. Děkuji vám za pochopení.

Hlavně si budeš muset našprtat jak se připojuje-

obyčejně ten dongle šoupneš do USB a nainstaluješ ovladače (patrně pravým klikem myši na soubor inf a vybrat naistalovat), jestli se to samo instaluje, tak tím líp.

Pak na mobilu a PC (tam už bude u hodin ikona BT) spustíš BT
v mobilu dáš vyhledat zařízení - najde tvůj pc
vygeneruje párovací klíč, nebo si napiš jaký chceš
na počítači bude tabulka, že chce mobil s pc komunikovat, a jestli ty chceš zadáš tam ten párovací klíč.

tím jste spojeni
---
přenos z pc na mobil můžeš provést tou ikonkou - odeslat soubor, nebo použít sofistikované nástroje - třeba mobil edit index.asp