Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ccleaner rada

Zdravim, projel jsem pc ccleanerem naslo mi to 14gb souboru na smazani, ale nevim jak to smazat nikdy jsem s timto programem nepracoval mohly by jste mi nekdo rici, kde najdu zalozku smazat nebo neco takoveho? diky a prominte za takto primitivni otazku mam tento program prvni den .. diky vsem

Jelikož tomu nerozumím používám CC tak, že vytvořím bod obnovení, dám analyzovat, pak zavřu oči a zmáčknu vymazat. Je velmi vzrušující čekat jestli to poběží. Zatím to vždy vyšlo. Co mažu kontroluji jen při odstraňování programů, tam většinou poznám, co mažu. :-(