Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření noveho oddílu

Hledal uz jsem pres napovedu, ale muj problem tu neni. Chci instalovat tedka Win 7 a mam jeste Win XP. Disk mam rozdeleny na C a D v C je XP a v D jsou data. Chci ale udelat jeste jeden disk ktery bude mit 20GB a tam nahraju ten Win 7. Zkousel jsem to ve sprave disku a pres prikazovy radek a proste mi to nejak nejde.

Teoreticky by se nic stát nemělo (instalace je stejně z větší části o kopírování souborů), ale nikdo ti to nedoporučí - nikdo neví jaký jsi kopyto a na začátku instalace se nerozhodneš formátovat hd1, nikdo neví, jestli nevypadne proud a nenabourá se alokační tabulka atd. atd.