Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční klávesnice při hraní

Zdravim,
nevím čím to je, ale když zapnu jakoukoliv hru (FIFA,TRACKMANIA,..), tak mi vůbec nereaguje klávesnice. Ve WIN funguje všechno jak má. Jedná se o obyčejnou PS/2 klávesnici.

Neví někdo v čem by mohl být problém? Nejde mi to do hlavy. Díky

PS2 je spolahlivejsie jak USB. Ale ano moze byt vadna klavesnica napr. moze byt studenak (ze ked polozi ruku na nu nejak tak nejde apod). V PS2 by problem nemal byt. No ale clovek nikdy nevie.

Este ma napada ze tam nainstaloval nejaky ovladac k nejakej multimedialnej perfektnej klavesnici znacky genius alebo trust, a to by potom bolo uplne jasne :) V tom pripade odinstalovat ten trus(t) software.