Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojení domu na voip telefonování

zdravím,

poradí někdo jak propojit dům.
máme 2 pc a 3 telefony se stejným číslem a to chceme zachovat.
rušíme linku u o2 a budeme mít jen internetové připojení adsl.
je možné to propojit routerem linksys spa2102, ten je na dva pc a dvě linky.
pokud dám ty 3 analogové telefony na jednu linku v tom routeru linksys, myslíte, že to pojede na stávajících rozvodech v domě?

díky

ty 3 telefony jsou se stejným číslem.

Zameral by som pozornosť na manuál Linksys spa2102, čo piše o konfigurácii analogových výstupov a funkciách. Nemá náhodou tam aj niečo o skupinovom vyzváňaní - prichádzajúci hovor zvoní skupine - na obidvoch, presmerovani zvonenia pri neprevzatí hovoru po nastavenom čase ? To sú funkcie používane na ústredniach možno niečo z toho obsahuje.

Preštudovať manuál