Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Thunderbird 3 chybová hláška pri odosielaní emailu

Zdravím pri odosielaní emailu cez Thunderbird 3 mi vypíše chybovú hlášku : chyba SMPT servera: Server odpovedal 264947385 Táto správa nemôže byť doručená. Obsahuje príliš veľa znakov na základe ktorých je to zrejme SPAM. Overte správu a skúste znova. Email mám na zoznam.sk ,keď sa pripojím cez web tak všetko funguje, žiadne nastavenia som nemenil, systém mám windows XP prof. Vedel by mi s tým niekto pomôcť? Ďakujem

Samozrejme aj to riesenie, ale len take polovicate. Skor by som automaticky postu nechal zo zoznamu forwardovat na gmail a nove maily odosielat uz z novej adresy. Trva cca pol roka kym si ludia na to zvyknu a po pol roku mozes svoju staru schranku zmazat a pouzivat len novu. Gmail je oproti zoznamu a spol nebe a dudy.