Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NTFS - jak nainstalovat Windows 7?

Dobrý den mám dotaz,dnes mi přišel nový notebook HP Probook 4515s bez OS
Mám Windows 7 a chci je do notebooku nahrát a ten mě pak vyzve abych vybral kam se ty Windowsi ulozi a kdyz kliknu na jakykoli oddil tak mi to napise ze ten oddil musim predelat na NTFS nevite nekdo ajk na to prosim?
Změna předmětu, původně: NTFS
Změna kategorie, původně: Pokec (karel)

to jste dobry napove :D resite problem a ani nenapisete reseni pro ostatni co maj stejnej problem :D facepalm ja mam to same akorad jsem instaloval Ubuntu :D a ted na to nemuzu hodit nic jinyho pac nemam disk like a NTFS a vim prdlajs co stim :D a tenhle sasek sem ani nenapise reseni :D overfaceroll