Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bs player

Dobry den,
prosim Vas chci se zeptat jestli mi nekdo neporadi ohledne BSplayeru. Kdyz si poustim film, vzdy se mi tam objevi vlevo nahore:
Audio Track
Input description: 48000Hz, stereo 128kbps mp3 (libmad)
Output description: 48000Hz, stereo 16 bit integer
Number of channels 2
Current unput bitrate: 128 kbps

Drive se mi to nestavalo, ted mi to kazi obraz a uz me ani nabavi na filmy koukat.
Zkousela jsem nak zjistit kde by se to dalo vypnout ale beznadejne.

Jestli nekdo si s tim bude vedet a poradi budu moc rada ..

Dekuji
p.s. myslim ze tu resite dulezitejsi problemy ale pro me je tohle tez problem:))

Riesia sa tu vsetky problemy, aj omnoho NEdolezitejsie :-)

Google nasiel ze podobny problem riesili tu http://forum.bsplayer.com/answered-solved-question s/9039-solved-i-cant-disable-audio-track-informa.h tml
zobrazuje to kodek a nie samotny bs player. Treba urobit pravy klik - options - filters - advanced, a tam si mas najst nastavenia audio dekodera a vypnut OSD message. Prip. v tom advanced ist na "ffdshow Video decoder" a vypnut "OSD".

BSP není zrovna výhra (má to bugů víc, než samotná wokna ]:)), i když filosofií se to blíží (ale nikdy nedožene!!!) taky dávno mrtvému projektu MV2P. Moje rada zní: zkus SPlayer či PotPlayer, pokud vyžaduješ češtinu, pak KMP (taky zabugovaný). BSP se přežil.