Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení grafiky (?)

Dorý den,

byl by někdo laskav a pomohl mi s mým zvláštním problémem? Nezobrazuje se mi grafika, ale fotografie ano. Neví někdo, čím by to mohlo být? Velice děkuji za odpověď!

2hia683.png (meebo.com)
14aj800.png (mhdteplice.cz)

Nejedná se o konkrétní stránky či prohlížeč...

OS: Windows XP Professional SP3

me se kdysik davno neco podobneho stalo kdyz jsem si nainsaloval nejaky Vista pack (zmenil jsem tema z Xp na Wistu)
Vse zmizlo az po Komletni reinstalaci Xp.. jelikoz po odinstalovani tematu furt neco nebylo v poradku. zcela vsechno se neodinsalovalo jak melo.. dlohe dny sem to resil jako laik.. a pak sem tvrde zakrocil na format C: a znovi instaloval XP.. ted pouzivam jen tema Alienware se kterym nemam nejmensi problem..

Já ale žádný styl neinstaloval, Zune nebo jak se jmenuje ten černý, je v SP3 myslím už předinstalovaný. Vážně mi nikdo neporadí, čím to je? Vypadá to, jako by se hlavně nenačítalo CSS na internetu (firefox i iex). Jinak programy v PC fungují vpořádku. Přeinstalovat windows nemohu, ztratil jsem orig. CD. Prosím, pomozte mi...

pokud by se nenačetl css, zkontroluj jaké slavné spyware doplňky se ti doinstalovaly do prohlížečů, nebo zda ti v nich "něco" nenastavilo připojení přes pochybnou proxy.

trolejbusům zdar!
(ale mi se zdá jejich stránka normální - pokud je jiný použitý font než má být, zkontroluj jaký máš výchozí zvolený v prohlížeči pro patkové a bezpatkové písmo - a jestli je v systému vůbec nainstalované / nebo zda nebylo nějakou aplikací změněno)

Skus spustit firefox safe mode (zo start - programy) to znamena ze sa spusti bez doplnkov. Potom to ide jak? Ked to nepomoze tak hladaj aj v nastaveniach FF ci tam neni nieco o vrateni na standardne hodnoty, zhlavy netusim.

Este by to mohol robit nejaky superochranny antivir neprepustiziadenviraleanipotrebneveci suite :)