Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Dobrý den
Mám takový problém s hlasitostí zvuku,při používaní sluchátek mam zvuk poměrně potichu,v nastavení hlasitosti mam vše nastavené na nejvyšší a sluchátka mam nové nevíte nekdo co s tím?:)

Tak su sluchatka malo citlive alebo este aj s vysokou impedanciou. Znacka a typ je urcite tajna. Aj ze kam presne ich strkas. Skusal si iny konektor (ten pre sluchatka)?

P.S. a este kazdy prehravac ma vlastne anstavenie hlasitosti, tak si skontroluj aj to.
Dalsia vec je preistotu si aj skontrolovat jaky je nastaveny typ repro v ovl.panely - zvuky, tam kdesi.

Aha takze si uz skusal viac sluchatiek, si nemohol napisat hned? :)
V tom pripade si este over konfiguraciu konektorov zvukovky, ze konektor je nakonfigurovany pre sluchatka. HD zvukovky to maju niekde v ovladaci zvukovky alebo ovl.panely-zvuky alebo spravca zariadeni - zvukovka. Nevieme jaku mas zvukovku...

Ked nevies ani jaku mas zvukovku tak to mas tazke. V spravcovi zariadeni je zvukovka uvedena jaka? Everest home vypise ze zvukovku mas jaku?
Ked je vsetko nastavene spravne, a mas aj nainstalene vsetky ovladace (vid sekciu clanky clanok o instalacii ovladacov zakl.dosky) a ide to potichu na vsetkych sluchatkach, tak je vadna zvukovka (odpaleny zosilovac skratom pri strkani sluchatok do jacku apod)
Skusit inu zvukovku.