Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se soubory

Ahoj, prosím o radu.
Z nějakého dúvodu mě časem některé soubory(filmy *.avi) přestanou fungovat. Když se je pokouším spustit, píše mi to soubor nenalezen. Když se tyhle soubory pokusím vymazat, také to nejde(pořád: "soubor nebyl nalezen"). Zkusil jsem i změnit atributy souboru, ale vlastnosti nejdou vyvolat:-( .
Nevíte nekdo čím je to, co s tím nebo alespoň jak bych je mohl odstranit? Díky za odpověď

Bud problem s filesystemom alebo diskom, filesystem sa da skontrolovat prikazom
chkdsk PISMENO:
Druhy problem takeho spravania mozu byt specialne znaky v nazve (hacky carky a spol), v tom pripade je dobre v prikazovom riadku pomocou prikazu cd sa presunut do tej zlozky (ak treba tak "cd .." je o zlozku vyssie), potom si dat vypisat skrateny nazov pomocou dir /X a skusit mazat so skratenym nazvom (prikaz del skratenynazov), prip. premenovat, prikaz ren skratenynazov novynazov