Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se mi spuštěná aplikace

Dobrý den

Mám Problém s jednou aplikací (konkrétně to je MNORPG hra takze Online při které potřebuji, aby ta hra byla spuštěna 3x kde mam zapnute 3 účty) a problém je v tom, že když si zapnu 3tí účet nebo 3tí hru tak se mi začnou všechny sekat. Nyní mám nainstalované Windows 7 a předtím jsem měl Win XP na kterých sem neměl problém zapnout třeba 7 těch her(účtů). Nevidím ani žádné logické vysvětlení,když procesor se mi při tech 3 zapnutych hrách pohybuje +-30% a pamět +- 60%. Přeinstalovaval jsem ovladače na zakladni desku i na grafickou kartu ale nepomáhá to...

Prosím o nějaký nápad.. díky

Jinak muj PC:
Gigabyte EP45 DS3R
Intel core 2Quad Q6600 2,4GHz
PowerColor HD4870 512MB

A oni to maju tiez spustene 3x? Tak sa opytaj ich ze jak to dokazali.

P.S. Win si instaloval nacisto? (vcetne formatu)? Ovladace k zakl.doske jake? Ovladace ku grafike jake? Ku zvokovke jake? Ku sietovke jake? Directx nejake pre W7 ak je. Skontrolovat v ovladaci grafiky ci nemas zapnuty nejaky dualview. Atd.
Problem moze byt vsade.

jo ta hra se tak hraje ze se da spustit nekolik uctu ti kamaradi taky hravaji o 3 uctech i třeba maji 5 uctu zapnutych... ale na XPecku mi to beželo normalne.. Win 7 jsem instaloval na xpecka ktery jsem pak sformatoval a ovladace sem stahoval z oficialnich webu gigabyte a amd.. akorat teda ten DirectX jsen nenasel na Win7 ale šli nainstalovat... jinak ovladac grafiky jeste zkusim skouknout ale moc se v tom zase nevyznam :/

Este teoreticky by sa ti tam mohlo nieco prehrievat, kontroluj aj teploty (napr. speedfan).
Ak mas nejaky antivir nainstaleny alebo anticokolvek, skus odinstalovat.
Este by mohol byt problem v nejakom powermanagemente, skontroluj si energeticky profil vo Win, ze je stredny (mozes skusit na chvilu max a potom nazad, nenechaval by som to zbytocne na max)

avast sem vypnul hru jsem znovu preinstaloval na oddil disku C kdyby bylo neco na disku D. A pořád to dělá. Zkoušel jsem v tom vykonu odškrknout nějaky ty funkce zkoušel jsem vypnout i tu vyrtualni pamet ty strankovaci soubory... tkay nic...
No to je jedno já už si s tím nevím rady... Ani ti kamarádi netuší co s tím... Ja na to kašlu zlatý XPečka jdu spátky na ně... Mám v těhle win hroznej chaos. Jsou sice pěkný vzhledově propracovaný, ale je tu asi spousta chyb co XP nemají... Navíc já na to nemám nervy :-) obzvlášt když jsem na to celkem antitalent :)

Jinak děkuji že jste se snažil pomoct...

V tom vykone kde si bol tak tam si bol uplne blbo. Pisal som niekde ovladacie panely - energia, riadenie energie, apod.
Nevypinat strankovaci subor, ale skontrolovat jaky je nastaveny eneregticky profil, ci tam nemas nastaveny profil nech setri energiu apod. Malo by tam byt aj nastavenie "plny vykon" to mozes skusit, ked nepomoze dat nazad na stredny profil nech to furt nezere.

Jo mylíte teda Ovládaci panely - Možnosti napájení? Jsem vás předtim špatně pochopil pokud to má byt teda tady tohle... No takže v tom nastavení tam mám:
Rovnováha
Usporny režim
Vysoký výkon

Momentálně je tam nastavená Ta "Rovnováha" a když jsem chtěl nastavit ten vysoký výkon tak mi to nějak nejde není tam nabidka Použít nebo Uložit... Ale zkusím to ještě proklikat..

ano to som myslel, nejake ok tam snad je alebo to zavret a po restarte pozret ci to ostalo nastavene na vysoky vykon. Skusit hru. Ked nic nepomoze tak smola, je to asi ovladacmi to by si musel experimentovat rozne verzie, zakazovat zariadenia (vytahovat aj vsetko nepotrebne z USB, modemy atd) apod. A nemusis mi vykat na inete si kazdy tyka :)

Jo tak sem to tam našel nastavil Vykon na vysoký restartoval spustil hry ale ani prd... Jak říkáš zkusim ještě ty ovladače mám jich tu 6 druhu na moji grafiku co sem našel stahl jsem všechno protože z toho houby poznám co mám přesně stáhnout, protože neumím ještě k tomu angličtinu :)
Zkusím nainstalovat kazdej ovladač a budu to zkoušet kterej je ten pravej... když to nepomuže pujdu zpatky na XPčka. :/

Neskusaj doaleluja hlavne zacni spravnym ovladacmi pre zakl.dosku (chipset, audio, LAN, ...) , vsetky, zo stranok vyrobcu tvojej zakl.dosky, presne pre tvoju dosku a pre tvoje Windows. Vid clanok v sekcii clanky o instalacii ovladacov zakl.dosky.
Ovladac pre grafiku kedze mas ATI tak skusit najprv z www.amd.com, support - drivers, graphic - jaku mas - windows jaky mas presne. Necpi tam kdejake neviemskade.

P.S. a hlavne povytahuj vsetky nepotrebne zariadenia, hlavne z USB apod. Nemas modem cez USB?
P.S.2. ak si nahodou instaloval nejake ovladace pre klavesnicu, mys, apod, tak ich odinstaluj (z pridat/ubrat programy), take veci mozu robit bordel. A skus odinstalovat aj ten avast uplne.
Ked nic tak daj tam XP, Win7 tak najskor o 2roky ked vsetci vyrobcovia opravia tych milion chyb v ovladacoch a Win...

ovladace mam z techto stranek gigabyte a amd... jinde bych to ani nestahoval ale ja si myslim že to bude s tou grafikou protože vykon pc je dobrý cpu pri tech 3 spustenych her je na nejakych 20-30% a pamet 50-60% tam zadne pretizeni neni nebo tak... a naisntaloval jsem si Windows 7 64 Ultimate a taky presne na tuhle verzi ovladace stahuju takze by tam mělo byt vše spravně...

Ovladace tam nejake su, pozri si to v spravcovi zariadeni - grafika - vlastnosti, ze jake.
Zrejme ale mas len teraz nastavene nizsie rozlisenie monitora apod. :) Mozno si mal predtym v XP nastavene v hre nizsie detaily, vypnuty antialiasing, AF, apod. Asi ti nestiha grafika (ked to je 3D hra alebo co to je za hru). Tazko povedat. V ovladacoch grafiky si si mal aj skontrolovat ci nahodou nemas zapnuty vystup na dva monitory, to by mohlo zbytocne ovladace grafiky zatazovat apod.

P.S. jaku graficku kartu maju ti ktorym to ide plynule?

Tak ještě jednou naposled dnes :) musím se poschlubit jakej jsem Hňup! Já totiž jak jsem to po prvi instaloval ten ovladac na grafiku tak ja tam neco nastavoval a ono to bylo anglicky a ja vše nastavil na nejvyšši kvalitu asintropni 16x a takovyhle :-D tak sem to ted prehodil na vyssi vykon PC a uz je to pohoda :-))