Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde seženu kolečko ke kancelářskému křeslu v Praze?

Už to googlím hodinu a nic. Potřebuju kolečko ke křeslu, ve vzteku jsem si ani nezměřil jestli průměr čepu je 10 nebo 11 mm, v Praze, ideálně osobní odběr. Vše co jsem našel je mimo Prahu a uznejte, jen cvok zaplatí za kolečka, které jsou od 80 po 200 korun, dopravný 200 korun.

Nemá někdo tip?

Orientační obrázek

[kolecko_plast11.jpg]

EDIT// je to 11mm

V práci chaos- já se k tomu dostanu až příští týden. Já se snad začnu živit počítačama, ráno kafíčko, způsobit celoplošnou chybu v systému,pročíst poradnu, zprávy, dát svačnu, pak oběd a po o hrdinně zachránit firmu od té chyby.