Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejlepší převod z pdf do doc

Prosím, mohl byste mi někdo poradit nejlepší program na převedení souborů z pdf do doc? Předpokládám, že asi nelze nikdy převést všechna slova a zabránit vkládání různých znaků, ale alespoň rada toho nejkvalitnějšího programu, který existuje, by mi moc pomohla, abych neztrácela čas s méně propracovanými programy tohoto typu.. Neznáte nějaký lepší než ,,Free PDF to Word Coverter"?
Předem děkuji za odpověď :)

V chipu 01/2010 nebo 12/2009 vyšel
ABBYY Screenshot Reader

OCR je program pro přečtení textu na obrazovce počítače. Ať už se jedná o fotografii nebo zamčené PDF, program dokáže přečíst napsaný text.

OCR programy převádí grafiku na text. Máte naskenovaný dokument, který pochopitelně nelze upravovat, ale stačí na něj pustit OCR a ten jej převede na editovatelný text.
Registrace toho programu je dostupná do konce února 2010.