Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WGA a aktualizácie

Ak zapnem aktualizácie Windows, tak uvidím WGA dostatočne, aby som ho zakázal? Nemôžem si to s niečím pomýliť? Počul som, že existuje program na "blokovanie" WGA. Dá sa naň spoľahnúť?

Aby som uviedol veci na pravú mieru, chcem mať aktualizované XP kvôli bezpečnosti.

Software by som dokázal stiahnuť cez druhý počítač, ak by to bolo nutné, s inštaláciou by to bolo horšie, ale nechýbalo to doteraz, nebude ani potom. Hlavne sa mi jedná o to, či budem mať dostatočne aktualizovaný počítač, ak na ňom nebude WGA.

WMP9 ak sa nemýlim sa na webe dá nahradiť pomocou VLC, ale možno sa mýlim.

No a myslím, podstatné veci budú takto lepšie zabezpečené. Myslím, že to môžem uzavrieť a označiť za vyriešené.