Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatné nastavení zvuku (integrovana zvukovka)

Zdravím všechny,

Před pár dny jsem si koupil Bedny 2+1, když jsem je zapojil a zapl, tak vypadla v celém domě elektřína a z beden se jen zadýmilo a smrad. Tak jsem to odvezl zpět řekli, že na nich byla nějaká vada a dali mi jiné. Tak jsem je zapojil a vše v pořádku, ale zvuk není vyrovnaný z jedné strany jde více zvuk a z druhé méně, ale např po 10min. jak kdyby zvuk vypne a zvuk jde z druhé strany více a naopak.. a někdy to jde třeba i hodinu stejně.
Níkdy jsem takový problem neviděl a ani jsem se s ním nesetkal
Zvuk mám integrovaný Sestava> 1knb.JPG
Nastavení zvuku> 2ij4.JPG

Prosím všechny o nějaké rady, kdo se v tom zvuku vyzná

Další otázka je, vyřeší to druhá zvukovka? pokud bych přikoupil a zapojil do PCI?, ale raději bych to chtěl vyřešit.

Díky všem.

To "Bedny 2+1" to je znacka? :)

ked to predchadzajuce "Bedny 2+1" nerobili, tak odnes reklamovat aj tieto. Jedine asi co ti moze pomoct je skusit pokyvat s jackom v konektore zvukovky, ci ten blby kontakt neni tam. Ked neni tam, tak je na 99% v "Bedny 2+1"

P.S. over si to napr. so sluchatkami v konektore kde mas teraz bedny, ze ci to robi zvukovka alebo bedny.

Promin,

Takže s konektorem jsem zkoušel pohnout už tolikrát a nic, ve sluchátkách stejný problém

Ty bedny > http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=2923 6

mam zapojene bedny i sluchatka pres redukci, abych mohl mit oboje na jednou, i kdyz zapojim jen bedny, nebo jen sluchatka primo do zvukovky zadna zmena ..
ted se zvuk nemeni, ale z leveho repraku jde zvuk tak 2x vice nez z praveho pokud v nastaveni zvuku vyrovnam aby to slo jak staks stejne, tak je zvuk o 70 procent slabější ..

.. este preistotu skusit live linux (napr. knoppix, (google.com), stiahnes iso, vypalis na CD z obrazu, nabootujes z CD). Ked to tam bude tiez blbo tak potom je to HW problem.

Preistotu by som skusil este v zakl.doske vybrat kablik predneho audiopanela, a podla navodu k doske nahradit prepojkami ak treba - moze to robit nahovno konektor predneho audiopanela, u AC97. Ked nepomoze a aj linux bude blbo, tak novu zvukovku.

A to menení není pravidelné, někdy to neudělá vubec spise to vubec skoro tyden nedelalo, ale dnes, nez jsem napsal tento topic, tak to delalo ted to nepreskakuje a leva hraje slabeji ..
No co se tyce tech prehravacu mam vse upravene, dela to i ve hrach atd, takže je to zdřejmně tou zvukovkou.. jdu skusit ten linux atd atd ..

preistotu este by som skusil ten predny audiopanel odpojit, ak mas AC97 zvukovku, jaku mas zakl.dosku? (novsie dosky maju HD audio tam predny panel nemoze vadit, len u starsich s AC97 ma vyznam to skusat)
P.S. aha uz vidim v dotaze, no mas AC97 takze ma vyznam skusit odpojit ten predny audiopanel (konektor front audio) a dat tam prepojky. teda ak vobec mas na PC predny audiopanel :)
Navod k doske ak nemas tak www.msi.com.tw hladat tam K8T Neo-V