Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TightVNC a nastaveni pristupu zvenci

Popisuju situaci.

DOMA: 1x pc jako server na kterem bezi TightVNC server
1x pc ktere pouzivam a pripojuji se na server pres vnitrni ip (10.0.0.4)

RODICE: mam u nich dalsi PC ale nemuzu se pripojit na server co mam doma, i kdyz zkousim moji verejnou IP a nastavil jsem i na pevno porty tak nic. Nejaky napad jak to rozchodit?

Doma mam router Zyxel PH660 wifi, server napojen na Lan. Ping na verejnou IP je funkcni, pripojeni mam od O2 Adsl.

Verejna ip 88.101.22.198

No dyt to pravidlo tam nemas....

Predpokladam - tlacitko ADD , start.port 1700, end port 1800 a ta IP 10.0.0.4

Pod tim tlacitkem Service name jsou co za volby...?

A v tom dialogovem okne toho TightVNC musis tedy zadat 88.101.22.198:1700 a nebo v prohlizeci 88.101.22.198:1800.
Jinak mas soukromovou zpravu ;-)