Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedokazu se dostat na router

Ave. Mam uz z toho hlavu v pejru. Na ISP (browserem) neni problem, Net funguje jak ma (hadici od ISP do PC). Logovani na router ovsem neni mozne. Hledel jsem na hosts, vypnul antivir a firewall, vse marne. Vejry ani trojani tam nejsou. Rozsah 192.168.xx.xx to proste nebere. WXP SP2. Slituje se nekdo?

jen si zkontroluj, že aktuální ip (nastavená ručně nebo obdržená z dhcp) je skutečně z rozsahu který jsi předtím zkoušel.
po přeinstalaci se síťovka nasatavila na dhcp, proto se chytla.
teoreticky mohlo být příčinou i to, že z nějakého důvodu chyběla registrace nějakých knihoven v registrech - projevilo by se chybou že by nešlo změnit nastavení tcp/ip.