Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vylepšenie hľadania

Hľadanie na tejto poradni má určité chybyčky krásy:

1. Ak zadám dve slová zvyčajne nedostanem nič. (zadal som: msx sieti)

2. Ak zadám jedno slovo vyskočí na mňa množstvo príspevkov z jednej témy. To by bolo v poriadku, ale horiše je to, ak hľadám moje príspevky, tak vtedy stačí len zobrazenie tém.

3. Ak zadám sieti, tak sa dostanem k tomu, čo som hľadal. Lenže, ak by fungoval bod 1, tak ako by mal (funkcia AND), tak ho dostanem hneď ako prvý a hľadalo by sa prehľadnejšie.

Neraz som hľadanie na tejto poradni kvôli tomuto vzdal. Chýba tu jednoznočne funkcia AND a zobrazenie tém. Poprosím, keby administrátori zvýšili prioritu tohto problému, lebo postupne tu pribúda otázok a už sú tu občas niektoré aj dvojmo.

Vyhledávací engine má i další chybičky.
Vyláme si zuby na formátování textu jako tučné & kurzíva

Použiji jako příklad msx-ův první příspěvek.

Hledaný výraz: "zobrazenie tém" »» OK
Hledaný výraz: "len zobrazenie" »» příspěvek nenajde (zobrazenie je tučné)

V jednom mém příspěvu o Windows jsem použil zvýraznění písmen XP ( eXPerience ), též nenajde.

vyhledávání se zakousne na [cs] a [/cs]

ja by som este pritvrdil...podla mnaje vyhladavanie absolutne nefunkcne ak si zadam nazov problemu dostanem ako odpoved len kopec prispevkov....niec v style google by sa hodilo. tiez som sa prihovaral aby sa zobrazovali len nazvy threadov ale moj hlas jaksik nebol vyslisany. mne vyhladavanie na zive vyhovovalo neviem preco tu musi byt ine (a horsie).