Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika

Ahoj, mám takovy problem kdyz si dám rozšířené nástroje v Tento počítač, tak mi to tam píše, že NVidia compatible Windows Vista Kernel Mode Driver, verze 174.90 zpomaluje přechod pc do režimu spánku. Nevíte, kde by se ten ovladač dal aktualizovat? Včera jsem si aktualizoval klasicky ovladac na grafiku, ale ani to nepomohlo.

Diky

Pise se tam ze jde o driver grafiky na 64bit OS a tez se tam popisuje ze muzes zkusit odinstalovat driver a nainstalovat ho znovu s kompatibilitou 32bit, to znamena ze tvuj problem je driver 32bit na 64bit systemu.
OS pises jehovista ale ne jakej typ zda 32 nebo 64.

P.S. kdyby neco tak existuje google prekladac :puff: