Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Key Windows Vista

Dobrý den,
Mám problém s klíčem k OS Vista. Mám notebook s předinstalovanými Vistami. Ctěl bych přeinstalovat OS a samolepka s klíčem se mi smazala. Mám čitelné jen prvních 5 symbolů. Zkoušel jsem klíč zjisti přes programy keyfinder.2.0.1 , zjisti-mi-key-windows-1-1-27476 a WinGuggle16
Ve všec případech mi ukázal stejný klíč, ale první čitelná pětice mi s tím nesouhlasí. Tudíž se bojím formátovat, abych nemusel popř. kupovat nový systém. Děkuji za radu

Pravdepodobne mas Acer a nalepka je zespoda, ale jak je znamo skutecne je zalita ve folii, to jsi tu folii musel leda propalit nebo ukrast notas ::)
To te nenapadlo si to nekam opsat? Ja to delam v praci tak ze pri koupi OS nebo nakeho SW okopcim klic a vytisknu na papir a ten se ulozi do (kurnik jak se tem starym archivum rika kartonove desky to jsou :-[ )