Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome - v polovině se přeruší stahování.

Dobrý den,

Dokáže mi někdo vysvětlil příčinu toho proč když stahuji jakákoli data z internetu v Google Chrom tak se třeba v půlce stahování přeruší napíše se dokončeno ale stáhly se jen polovičně? a nejdou pak následovně samozřejmě spustit že :)
Změna předmětu, původně: Google Chrome (LaKr) (Kráťa)

Mám úplně stejný problém na více PC najednou a nejen já. Jde určitě o chybu v chrome. Navíc se to neděje pokaždé, ale jen někdy. Bohužel netuším, jak nahradit stahování chromu třeba nějakým akcelerátorem, jako u IE. To by bylo řešení.