Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem firefox a doplněk flash block, nefunguje nastavení vyjímky

Zdar, FF mám 3.6, WinXP, FlashBlock v1.5.11.2 a v případě hry.cz to blokuje hru na tolik, že nejde spustit, musím 4x kliknout než se hra spustí. Tento doplněk mám v nastavení vyjímky: hry.cz, geewa.com ani gc001.geewa.com však nezabírá. Máte prosím nějaké řešení? Nerad bych o takový super doplněk přišel.

JS mám povolen. Zajímavý je, že pod guestem mi FF 3.6 ten doplněk ve verzi 1.5.11.2 bere a funguje (tedy krom zmíněných hry.cz, kde nebere vyjímku), ale jak dám "spustit jako" zadám roota, přidám ten doplněk do FF 3.6, tak mi po restartu se u doplňku objeví červený vykřičník a že doplněk není kompatibilní s touto verzí FF. Zvláštní- řekl bych bug

začalo to fungovat, zřejmě byl problém, že nestačilo napsat hry.cz, ale i podstránky, resp. hry.cz/* pro všechny podstránky.

taky nevim proč mi najednou začalo fungovat pod guestem že si firefox pamatuje historii. Tady pod guestem účtem na kterém surfuju si totiž firefox po vypnutí a znovu zapnutí už nepamatoval historii navštívených stránek