Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozhodnuti: Novy PC? / Dokoupeni komponentu ?

Resim ted problem se svym PC...
Nejakou dobu uz sleduji ze mi odchazi muj CRT monitor (strasne z nej boli oci a pri prohlizeni www s bilym pozadim strasne zari, ikdyz snizim kontrast a pod)
Chci si tedy poridit novy nejaky LCD monior do 4000,- (Jaky?) ale s tim by jsem musel koupit novou GrafKartu do 2000,- (jakou ?) jelikoz bylo odskouseno (v PC prodejne) ze rozliseni na 22' monitoru (LG W2243T) nepodporuje tudiz musi byt mensi a nevypada to moc dobre.

Deska: Asus M2NPV-MX
Procesor : oznaceni uz ani nevim ale 1,8GHz (socket AM2 :-()
Grafika : integrovana na desce
RAM: 2x1GB aDATA 800MHz
Zdroj: 350W

Mam tu ale problem:
Doma mam GrafKartu (nejakou starsi nVidii s pasiv chlazenim) ale kdyz jsem ji dal do PCI-E slotu tak se nespusti (ted jedu na integr), ikdyz jsem v BIOSU prepl grafiku z On the board na PCI-E slot. Tak nevim jestli nahodou neni treba PCI-E slot spatny.. a ja jako klasicky uzivatel nevim jak to mam zjistit a proto nechci nakoupit GK a monitor a nakonec mi nepujde v desce slot.
Jedna se mi hlavne o penize.. pokud jen vymenim Monitor a GK dam do toho cca 6000,- pokud vsak budu nucen vymenit i desku tak to bude vice..

Predem diky za Rady a pripominky

Tak si to nech namontovat v obchodě tu grafárnu a vyzkoušet s monitorem, tím pádem zjistí jestli slot jede. Jestli nehraješ hry můžeš sehnat nějakou 8400gs za 800kč

a poradite mi nejakou grafiku na ktere si zahraju i nejake hry cca do 2tis? nepotrebuju hrat GTA4 na full ale hlavne neco at na tom jde.. ted mam tu Integr 128 a myslim ze Vse bude lepsi nez ona. na Warcraft 3 co ted parim 4h denne to stacit bude

Tak tohle je nejspis nejproblematictejsi deska, jakou jsem v pazourach drzel. Zkusil bych jinou dedikovanou grafiku (v BIOSu nic vypinat nemusis - integrovany shit by se mel zasunutim karty do PCI-E vypnout). Rozhodne na tomto potratu upgraduj BIOS (z jeho naslednym resetem)! Mohlo by se to pak "chytnout".