Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční PC

Ahoj poradňáci,
mám tu jeden pc (deska QDI,procesor Intel Celeron (2,49), ram DDR 256mb. Nenabíhal obraz. Po očištění kontaktů na grafice jsem vyměnil kabel k mechanice a hdd (Jsou na stejném kabelu, disk master, mechanika slave). Pak vše OK. PC si můžu nechat, a tak instaluji XP. Vše ok.

Druhý den to zapnu, stejný problém. Grafika to není (zkusil jsem 3). Tak naběhl po 12. Hrál jsem jednu starší hru. Třetí den až po 30x (nekecám), pak se zasekne u načítáni WXP, nebo prostě pc zamrzne.Problém je, že monitor naskočí jen občas, pak to nenačte hdd a mechaniku, někdy jo, pak se to sekne jinde.

Vypozoroval jsem, že když už se dostanu (jen zázrakem) k načítání WXP, tak blikne klávesnice a pak se to zastaví, prostě zamrzne.

V biosu teplota procesoru 64°C, teplota desky 23°C. Tak zkouším a nic. Pak mě napadlo odpojit mechaniku a hdd, naběhl monitor vždy.

Nějaké rady,nápady? Připadně můžu zaslat video této skutečnosti.

Děkuji.

Tak po měsíc a něco jsem si našel čas.
Sundal jsem chladič cpu, vyčistil, teploty klesly na 50°C.
WXP už najeli, normálně to jede. Mám to vyskládané na zemi, je možné, že je zkrat v case? Je to AC (Artin Cooling)
Zdroj LC-POWER 300W xDDD ale tím to není, zkoušel jsem i jiné