Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Existuje nejaky free dbx rebuilder?

Zase som musel po istom case riesit problem s poskodeny dbx suborom pri OE. Za to, ze MS vymyslel tak uzasny program, ktory si zacne nicit vlastnu databazu po dosiahnuti 2GB by som strielal.
Problemom je, ze vsetky sw, co sa tvaria, ze dany problem vedia vyriesit su spoplatnene a to od pomerne trapnych 19.9$ az po neuveritelnych 1490$ (ten sw sa tvaril, ze opravi akykolvek postovy program).
Nastastie existuju free dbx extractory, cize nie je problem vyexportovat jednotlive maily do eml suborov. Problem je ako z nich naspat spravit konzistentnu databazu bez namahaveho klikania nakolko sa vacsinou jedna o tisicky eml suborov.
Ma niekto riesenie?

<warning>tento prispevek neobsahuje ani nastin reseni</warning>
Ano, mas pravdu ze v tomto je OE na dve veci. Ono je ovsem take zverstvo nechat to do takoveho stavu dojit. Dneska uz je pop3 a stahovani posty ze serveru na stanici ponekud prezitou zalezitosti.

Existuje freeware prohlizec dbx souboru, kde oznacene prohlednute maily je mozne opetne ukladat do OE trebas do nove vytvorene slozky. Ja to zkusil s OEView z http:\\www.mitec.cz. V OE jsem si vytvoril slozku spasene.dbx a do te jsem vsechny eml soubory, ktere jsem chtel presunul z jinak v OE nespustitelne slozky. Predem jsem si onu slozku jako dbx soubor ulozil nekam jinam, abych puvodni jeste vice neponicil.

Na mitec.cz som narazil pri googlovani uz predtym, ale odkaz nann uz bol nefuncny a dana stranka sa tam nenachadzala.
Zaujimalo by ma, ale ako si exportoval eml do dbx. DBX je totizto subor a nie zlozka a prave to je problem ako narvat tisice eml do jedneho dbx.

V nove otevrenem MS OutlookExpres ve WIN XP, kde jsem pred tim odstranil vsechny soubory dbx z adresy C:\Documents and Settings\[uzivatelske_jmeno]\Local Settings\Data aplikaci\Identities\{alfanumericky_adresar}\Micros oft\Outlook Express a ulozil jsem je nekam jinam, si vytvorim novou slozku spasene a do ni prave ukladam vsechny maily otevrene v OEView, ktere chci zachovat ze zhroucenehoho dbx souboru a ty se pak objevi ve slozce spasene.dbx, ktera se uklada ve WIN XP do adresare C:\Documents and Settings\[uzivatelske_jmeno]\Local Settings\Data aplikaci\Identities\{alfanumericky_adresar}\Micros oft\Outlook Express\spasene.dbx.