Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k NB ktéré má 2.1 externi zvukovou kartou na 5.1

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat chci si koupit Toshiba NB Satellite A500-1C0 C2D P7450, ( http://netfox.cz/toshiba-nb-satellite-a500-1c0-c2d -p7450-2-13ghz-16-led-nvidia-gt-230m-1gb-4gb-500gb -dvd-bg-bt-win-7-prem-64_d146855.html ) a k tomu Repro 5.1. Jenom že tento NB podporuje 2.1, tak si chci přikoupit externí zvukovou kartu SHARKOON Sound Control Unit ( http://netfox.cz/sharkoon-sound-control-unit-_d132 710.html ) a nevím, zda to bude s PC fungovat u pc je napsáno, že má SP/DIF (optické) sdílené se zásuvkou na sluchátka a zvukokva se dá připojit přez zvukový rozvod, připojitelný přes Digital optical input (S/PDIF). Půjde to?

tá sharkoon zvukovka má interný hw dolby-digital encoder,preto stojí tolko,kolko stojí,z tých kvalitnejších do pcmcia/expresscard sa predávajú napr.MOTU,ESI,Apogee,z tej lepšej strednej triedy je stále v predaji creative x-fi/auzentech do pcmcia/expresscard/usb,dostať samozrejme aj karty do firewire -z tých cenovo dostupnejších Griffin FireWave,Behringer FCA2xx