Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna homedrive

Chtěl jsem aby se všechno ukládalo na D:\ změnil jsem tedy proměnou homedrive a restartoval ale bohužel nešl ose přihlásit použil jsem tedy nástroj Obnova systému nyní systém je v pohodě ale jak to mám změnit na déčko abych se ale mohl po restartu přihlásit či úpně accounty vypustit jako tomu bylo ve Win 98

v xp byla na ploše ikona dokumenty. chtělo změnit její umístění na d: - třeba na d:\dokumenty.

přesto je dost odporné, že se sem windows snaží cpát všechno (soubory office, hudbu, filmy, grafiku). některé cesty uměl měnit program regino.sk, nebo přepsat cesty v registrech:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders