Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace w7

zdravim, prave se snazim nainsalovat w7 na starsi laptop. vlozim disk recovery 1, click recover7 a po vyberu jazyka zvolim uplne obnovit sys. do vychoziho nastaveni z vyroby, ale pak mi vyskoci okynko chyba pri formatovani disk 0 partition 1. kdyz zvolim druhou moznost se zachovanim dat tak mi vyskoci okno prosim vlozte spravny image disc a zkuste znova. co delam spatne? ty w7 chci nainstalovat na disk kde mam xp. prosim poradte, dik.

Ked si odmyslim ze to co si chcel neni v sulade so zmluvou, a zrejme by ti ani neslo aktivovat (zaplatenu mas len jednu licenciu na Windows7), tak recovery zvycajne NENI instalacne CD. Ked si zozenies (resp. kupis licenciu za par tisic) standardne instalacne CD Win7, tak by nainstalovat malo ist (ak je ten notebook vporiadku - bez HW zavady). Ale zasadne to na starsi notebook neodporucam (nemas ovladace takze by to bolo aj tak uplne nahovno).

Notebook + OS povazuj skor ako jeden celok, do auta si tiez nemontujes furt najnovsi motor, jaksi by nepasoval motor zo superbu do skody favorit