Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FTP

Dobrý den potřebuju si přenést nějaké věci ze školy do svého pc.Tak jsem si založil ftp server doma v pc ale protož nemám veřejnou ip adresu a server funguje jenom v síti tak jsem založil sít přes hamachi do které jsem přihlásil aji druhé pc...ale to také nefunguje někde jsem se dočetl že je to tím že jsem připojen přes router...nevíte co s tím??

Nezapominej vsak, ze prenos je dan nejuzsim hrdlem = pripojenim uzivatele ci skoly. Trvat to bude tedy stejne dlouho, protoze kdyby skola mela super konektivitu, tak to stejne pak musi pomalu stahnout k sobe...

Zpet do reality. Max teoreticky prenos po 100MHz je 8-10MB/s. 1GB vezme cca 100 sekund, 100GB = 10000s = 2,7hodiny. To je vsak max. rychlost dosazitelna v domacich podminkach. Celkovou dobu vynasob X krat...

Proc si tak obrovske mnozstvi dat nezkopirujes na externi HDD? Trvalo by to asi hodinu!