Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikony plochy

Caute vsetci potreboval by som poradit co moze byt z mojim pc,Po zapnuti mam vysvietene vsetky ikony na ploche nedaju sa nijak odznacit.Prosim o radu vdaka

restart - f8 - vybrat nouzový režim

druhá možnost je ověřit jestli to dělá v jiném účtu: založit si druhého pokusného uživatele. kdyby jo, asi bych podezříval ovladač grafiky, anebo nějaké zkriplené ovládací megacentrum myši.

kdyby to u jiného uživatele nedělalo, zamyslel bych se jakou blbost jsem instaloval v poslední době, a co se spouští "samo" po startu (viz msconfig.exe).