Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nod32 - zkušební verze

prosím vás co se bude dít pak?
vyzkoušel jsem si před 23 dny zkušební verzi antivir.prg. NOD32 na 30 dní
jenže ted mi vyskočila hláška, že za 7 dní mi vyprší doba a ta ikona je oranžová ale před tím byla ještě zelená
to znamená že nod32 už nefunguje, nebo ta barva oranžová je jen upozornění že se něco bude dít?
a co se stane pak po těch celkem 30 dnech, to si musím plnou verzi zakoupit, nebo to mohu znova opakovat zase na 30 dní?
díky

zkušenost - jakmile padne 20 dní, tak šup s ním pryč. Teď budeš mít problém, ho z PC dostat.
Od té doby co existuje EsetOnlineScanner, tak bohatě stačí - ale je fakt, že nelezu na pochybné stránky.