Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání pc při hraní her a celkově pomalé pc

Dobrý den

Potřebuji poradit stímto problémem:
Při hraní her se mi pc seká dlouho trvá než se hra načte. Při hraní se sekne obraz a dlouho trvá než se rozběhne hlavně při změně pohledu nebo změně např: zbraně,auta atd.... Po skončení hrydlouho trvá než se pc rozběhne. I při normálních prací je pc celkově pomalé

Poraďte mi co stím mám dělat a jaký komponenty by bylo potřeba vyměnit za rychlejší. Např: procesor,graf. kartu atd. Nejsem pc odborník, ale normalní uživatel tak se v tom moc nevyznám.

Poraď te prosím a jestli můžete tak kolik by totak i stálo.

Mám MICROSOFT WINDOWS XP PROFESSIONAL VERZE 2002. PC: AMD athlon(tm)64 Processor 2800+ 1,81 GHz, 512 GB RAM

Moc díky

No takže grafika je agp 6600 s 256mb a to na moc dlouho už nevidím že by mohla stačit. Gigo ram by pomohlo ale je +- za 700. Maximálně pokud to chceš zkusit tak použitá 512 za 200-300kč. Ty novější hry už budou kromě rychlosti narážet asi i na přece jen už malou velikost grafické paměti - 256mb.

Prostě když už máš zdroj tak výměna více částí jak už sem psal.Tu starou desku,grafiku a paměť ještě prodáš na aukru:-) nebo tu v bazaru:-)

tipuju že třetinu výkonu ti bere obsluha všech kravin, co sis sám doinstaloval a které se ti automaticky spouští po startu.
msconfig.exe - a vypínat.

512(gb) ram - to funguje jedině pokud pc vypínáš a nenecháš ho uspávat, jinak za chvíli nestačí. ale je to málo, minimálně přidat stejnou do páru.

jedna technická: když nevíš kde je třeba "správce zařízení", klikneš na start - nápověda - správce zařízení ...