Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno cas napalovania

kolko vam cca trva napalovanie DVD?ja napalujem v Nero.a napaluje to OVELA dlhsie ako ten cas co tam odhaduje.a rychlejsie mi napaluje z disku nieco ako ked kopiruje DVD.aj vam to tak trva alebo len mne?mozno to teraz po*ebem ked poviem ze mam LG4163B.ale este sa nestalo ze ma sklamala!

Doporučuji sledovat skutečnou rychlost vypalování. Ta se bude zobrazovat po přidání tohoto do registrů:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Ahead\Nero - Burning Rom\Recorder]
"ShowSingleRecorderSpeed"=dword:00000001

Uložit jako .reg soubor a spustit.

Ten celkový čas závisí na metodice zápisu a také na tom, zda jde o + nebo - médium. Lead u - je o dost delší.