Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde Zapnout PC

Zdar
Mam takovy problem nejde mi zapnout PC. Kdyz zmacku tlačítko na zapnutí tak se mi rozjede jenom větrak od procesoru. Nerozsvítí se mi ani signalizační kontrolky na čelním panelu PC. Několikrat se mi ho podařilo zapnout a po chvilce se sám vypnul a nyní už nejde zapnout vůbec. Mam zdroj Eurocase ATX-45O JSP. Můžete mi prosím poradit v čem by mohl být problém?

Ked mas len zdroj, tak si este budes musiet k nemu dokupit zbytok PC.
P.S. vseobecne probelm moze byt a) je to blbo zapojene b) vadna doska alebo zdroj alebo RAM alebo iny komponent (zistuje sa minimalnou konfiguraciou (doska+CPU, mimo kejs) a pripojenim speakru ci pipa)

A co bolo s tym PC robene tesne pred "ted"?

V prvom rade skontroluj chladice (cpu, chipset, apod) ze drzi pevne, a skusit si pozicat iny zdroj, odpojit vsetko nepotrebne (disky, mechaniky, karty atd)
P.S. skontrolovat kondenzatory zakl.dosky. Ak su nafuknute/vytecene/explodovane tak je uz doska naprd ..
P.S.2. ten zdroj, no, 450 by malo byt na ten PC dostatocne, ale nie v podani firmy eurocase.

Tahle zavada po urcitem case behu PC s euroklumpem je mi dost znama, chvili bezi normalne, pak vynechava a nakonec zacne smrdet zezadu zdroj, je to takrka na 80% jistota ze se ten EU usmazil pretizenim.
Doufam ze jsi si nekoupil stejnou sunku, radeji bych investoval do Fortrona.
Fortron Black Power ​- 750W ​(80Plu​s)
Corsair HX750 ​- 750W :puff: