Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalování dvd

Mám dnes ještě jednu prosbu, když jsem tady;). potřebovala bych poradit ohledně vypalování. Používám Ashampoo Burning studio, také Power2go...když jsem vypalovala jednou
3 filmy na jedno dvd, tak se mi třeba všechny filmy v půlce sekly, a to mně program hlásím ještě dostatek místa na disku. Zkoušela jsem jeden stejný film vypálit na jedn disk, ovšem ve stejném místě se to seklo. Nevíte někdo prosím co s tím?

Jukni na jednotku C: kolik mas mista, kdyz zkusis palit znovu kolik ukazuje potom, muze to byt tim ze je jednotka C: preplnena a neni misto pro temp (docasny soubor) pri vypalovani, proved kontrolu, pokud bude malo mista je jasne ze se to sekne. :puff: